Apakšējā pārseguma risinājumi savrupmājām

alapohjat_cropped.jpg

Kingspan Therma izolācija ir īpaši piemērota arī apakšējā pārseguma konstrukciju izolēšanai. Lielākoties runa ir par apakšējo pārsegumu, kuram ir tieša saskarsme ar zemi vai arī ir atstarpe starp zemi un apakšējo pārsegumu, un abiem variantiem ir pieejami vienkārši un efektīvi konstrukciju risinājumi.

Therma izolācija ir izcils un drošs risinājums koka vai betona pārsedzes paneļu karkasa apakšējo slāņu izolācijai. Ēkai ar koka karkasu apakšējam pārsegumam izolāciju var montēt starp karkasu vai virs tā. Kingspanizolācija ir piemērota arī uz zemes esošai betona grīdai un grīdai ar atstarpi no zemes apakšējā pārseguma izolēšanai. Laba Kingspan Therma izolācijas saspiešanas stiprība nodrošina konstrukcijas funkcionalitāti savrupmājās.

Izmantojot dažādus Kingspan Therma izolācijas materiālus, nav nepieciešami atsevišķi vēja vai tvaika izolācijas slāņi. Izmantojot ļoti plānu Kingspan izolācijas slāni, tiek iegūta izcila siltumizolācija. Ar Kingspan izolāciju ir viegli pareizi uzbūvētu blīvu konstrukciju.

Uz zemes esošu betona apakšējo pārsegumu un apakšējo pārsegumu, kuriem nav saskarsmes ar zemi, efektīva izolācija

alapohjat2_cropped.jpg

Izolējot apakšējos pārsegumus, kas ir saskarē ar zemi, Kingspan Therma izolācijas ilgtermiņa slodzē esošu apakšējo pārsegumu izturības īpašības, kā arī labas siltumizolācijas īpašības nozīmē to, ka konstrukcijas slānim vēlamās izolācijas slāņa un kravnesības nodrošināšanai nevajag būt biezam. Veicot parastus remontdarbus, saskarē ar zemi esošiem pamatiem ārpusē pietiek 100 mm izolācijas un iekšpusē - 50 mm. Atbilstoši mūsdienu būvniecības specifikācijām dzīvojamo māju (jaunceltņu) būvniecībā attiecīgie izmēri ir 140 mm un 100 mm. Kingspan Therma izolācijā izmantotais pretdifūzijas pārklājums nelaiž cauri radonu un, izmantojot divslāņu Kingspan Therma izolācijas konstrukcijas, ir iespējams uzbūvēt efektīvu radonu necaurlaidīgu būvi.

Izmantojot Kingspan Therma izolāciju, ir iespējams efektīvi īstenot arī īpašus apakšējā pārseguma risinājumus (brīva vieta starp zemi un apakšējo pārsegumu). Konstrukcijas ar Kingspan izolāciju var izveidot daudz dažādos veidos atkarībā no konstrukcijas rakstura un uzstādītajiem mērķiem. Vienkāršākajā gadījumā apakšējo pārsegumu ar brīvu vietu starp to un zemi, kā arī Kingspan Therma pārsegumu, var izveidot tā, ka Kingspan izolācija tiek montēta starp balstošajām konstrukcijām. Kingspan izolācijas panelis tiek piestiprināts pie konstrukcijas ar montāžas putām, tādējādi ar vienu slāni tiek iegūts konstrukcijai nepieciešamais tvaiku izolācijas blīvums un gaisa necaurlaidība. Izolācijas slāņa biezumu var brīvi izvēlēties no Kingspan standarta paneļu plašā izmēru sortimenta saskaņā ar katrā gadījumā vēlamajām īpašajām prasībām.

Kingspan tehniskajā nodaļā iespējams lejupielādēt apakšējo pārsegumu konstrukciju attēlus.