Kingspan izolācija ir piemērota visa veida ārējo sienu risinājumiem

ulkoseinat_cropped.jpg

Kingspan Therma izolācija ir lieliski piemērota savrupmāju un rindu māju ārējo sienu konstrukciju izolēšanai visiem karkasa materiāliem: kokam, betonam, ķieģeļiem, stieņiem, vieglajam betonam/siporex, baļķiem un tēraudam. Izmantojot dažādus Kingspan Therma izolācijas materiālus, nav nepieciešami atsevišķi vēja vai tvaika izolācijas slāņi. Ar ļoti plānu Kingspan Therma izolācijas slāni tiek iegūta izcila siltumizolācija. Ir viegli pareizi uzbūvēt blīvu konstrukciju, lai nodrošinātu zemu siltuma zudumu, kas ir īpaši svarīgs rādītājs.

Ēkai ar koka karkasu izolāciju var iestiprināt starp karkasu vai virs tā. Kingspan Therma izolācija parasti tiek izmantota arī kā tvaiku izolācija jumta konstrukcijai ar koka karkasu.

Kingspan Therma izolācija darbojas kā vieglā betona jeb siporex un guļbaļķu konstrukciju iekšējā siltumizolācija. Ēkā ar betona karkasu Kingspan Therma izolācija ir piemērota gan iekšējā slāņa, gan kārtainajiem elementiem.

Kingspan Therma izolācija un tērauda karkass ir pilnīgi jauna iespēja īstenot energoefektīvu būvniecību.

Ar Kingspan izolāciju tiek iegūta no siltuma viedokļa efektīva, gaisa necaurlaidīga un no mitruma viedokļa tehniski uzticama ārējās sienas konstrukcija. Pateicoties labajām Kingspan izolācijas materiālu siltumizolācijas īpašībām, ārējās sienas var būt ievērojami plānākas nekā tradicionālā veidā būvētas konstrukcijas, izmantojot izolācijas vati. Tas dod iespēju būvēt arī smalkākas korpusa konstrukcijas.

Kingspan izolācijas paneļu montāža ir vienkārša, un iespējamās kļūdas var būt nelielas. Izolācijas paneļi tiek sagatavoti to pareizajos izmēros saskaņā ar montāžas instrukcijām un piestiprināti pie karkasa konstrukcijām ar poliuretāna putām. Arī izolācijas plātņu rievsavienojumi tiek aizpildīti ar poliuretāna putām.

Efektīvs un viegls ārējās sienas risinājums, veicot remontdarbus

ulkoseinat2_cropped.jpg

Kingspan Therma izolācija ir lieliski piemērota visu renovējamo ēku ārējo sienu izolēšanai. Kingspan Therma produktu sortimentā atradīsiet konstrukciju siltumizolācijas risinājumus – gan papildizolāciju, gan pasīva enerģijas patēriņa konstrukcijas.

Visvienkāršākajā gadījumā vecai ārējai sienai var piemontēt plānu Kingspan Therma izolācijas kārtu karkasa iekšpusē, kas darbojas gan kā papildizolācija, gan tvaika izolācija. Veicot plaša mēroga remontdarbus, nomainot visu ārējās sienas izolācijas slāni, vecu ēku viegli var pārveidot ne tikai par mūsdienu noteikumiem atbilstošu zema enerģijas patēriņa konstrukciju, bet arī pat par pasīva enerģijas patēriņa konstrukciju.

Ar Kingspan izolāciju tiek iegūta no siltuma viedokļa efektīva, gaisa necaurlaidīga un no mitruma viedokļa tehniski uzticama ārējās sienas konstrukcija. Labas Kingspan produkta siltumizolācijas spējas dod iespēju veikt energoefektīvu renovāciju arī tad, ja karkasa starpā ir maz vietas.

Kingspan izolācijas paneļu montāža ir vienkārša, un iespējamās kļūdas var būt nelielas. Izolācijas paneļi tiek sagatavoti to pareizajos izmēros saskaņā ar montāžas instrukcijām un piestiprināti pie karkasa konstrukcijām ar montāžas putām. Arī rievsavienojumi starp izolācijas paneļiem tiek aizpildīti ar montāžas putām.

Kingspan tehniskajā nodaļā iespējams lejupielādēt ārējo sienu konstrukciju attēlus.