Savrupmāju un rindu māju jumti un augšējie pārsegumi

ylapohjat_cropped.jpg

Kingspan Therma izolācija ir lieliski piemērota koka, betona vai siporex karkasa jumtu konstrukciju izolēšanai. Izmantojot dažādus Kingspan izolācijas materiālus, nav nepieciešami atsevišķi vēja vai tvaika izolācijas slāņi. Augšējo pārsegumu konstrukciju, izmantojot Therma izolāciju, var būvēt vairākos dažādos veidos atkarībā no objekta augšējā pārseguma konstrukcijas vai jumta formas. Koka karkasa jumta konstrukcijā izolāciju var iestiprināt starp karkasu vai virs tā. Kingspan Therma izolācija parasti tiek izmantota arī kā tvaiku izolācija jumta konstrukcijai ar koka karkasu.

Kingspan Therma izolācija ir drošs un ekonomiski izdevīgs izolācijas risinājums arī betona, betona pārsedzes paneļu, TT plākšņu un rievoto tērauda lokšņu jumtiem, kas parasti ir lēzeni jumtu risinājumi.

Izmantojot ļoti plānu Kingspan izolācijas slāni, tiek iegūta izcila siltumizolācija. Pareizi uzbūvēt blīvu konstrukciju ir viegli. Tā kā Kingspan izolācijas paneļi ir viendabīgi un ar labu formas noturību, ventilācijas starpas prasība starp Kingspan apakšējo pārklājumu un Kingspan izolāciju parasto 100 mm vietā ir tikai 50 mm.

Kingspan izolācijas montāža ir vienkārša, efektīva, un iespējamās kļūdas var būt nelielas. Atkarībā no konstrukcijas alternatīvām, izolācijas paneļi tiek sagatavoti to pareizajos izmēros saskaņā ar montāžas instrukcijām un piestiprināti pie jumta ar poliuretāna putām. Arī izolācijas plātņu rievsavienojumi tiek aizpildīti ar poliuretāna putām.

Kingspan tehniskajā nodaļā iespējams lejupielādēt jumtu konstrukciju attēlus.