Kingspan Sauna-Satu ir mitro telpu izolācija Nr.1.

saunat_cropped.jpg

Kingspan Sauna-Satu ir Somijā vispazīstamākā siltumizolācija - viegli un droši montējama, kā arī plāna. Grīdas un sienas robežā hidroizolāciju var montēt tieši uz Kingspan Sauna-Satu, tādējādi panākot ievērojamus darba spēka un izdevumu ietaupījumus.

  • Laba hidroizolācija un augsta ūdens tvaiku pretestība: 30 mm Kingspan Sauna-Satu atbilst apmēram 70 mm vates izolācijai
  • Sauna iegūst vēl vairāk kvadrātmetru: 40 mm sienas ietaupījums parastā saunā nozīmē pat par 0,4 kvadrātmetriem lielāku telpu
  • Drošas konstrukcijas: Kingspan Sauna-Satu neielaiž konstrukcijās mitrumu un novērš konstrukciju bojāšanos
  • Viegla un ātra montāža: saunas cokola pārklājumu var likt tieši uz Kingspan Sauna-Satu izolācijas paneļa virsmas bez dārgām un laikietilpīgām papildu konstrukcijām.
  • Sauna-Satu ir somiete tik pat lielā mērā kā pati sauna!

Kingspan Sauna-Satu ir piemērota visām ēkām neatkarīgi no karkasa materiāla un ēkas vecuma. Kingspan Sauna-Satu izolācija tiek piestiprināta tieši pie akmens sienas vai uz koka karkasa. Pēc tam, kad rievas tiek aizpildītas ar montāžas putām un nodrošinātas ar alumīnija lentu, saunas konstrukcija ir efektīva un arī sarežģītos apstākļos funkcionē tehniski pareizi, droši un uzticami.

Viegla, ātri montējama un funkcionējoša

saunova_nainen1_cropped.jpg

Kingspan Sauna-Satu montāža ir vienkārša un ir piemērota visām ēkām neatkarīgi no karkasa materiāla un ēkas vecuma. Kingspan Sauna-Satu izolācija tiek piestiprināta tieši pie akmens sienas vai uz koka karkasa. Pēc tam, kad rievas tiek aizpildītas ar montāžas putām un nodrošinātas ar alumīnija lentu, saunas konstrukcija ir efektīva un arī sarežģītos apstākļos funkcionē tehniski pareizi, droši un uzticami.

Kingspan Sauna-Satu izolācijas paneļi ir izpētīts produkts. Pētījuma mērķis bija paneļa blīvums pret tvaikiem, siltumizolācija, ilglaicīga karstumizturība, saunas uzkaršanas ātrums un izolācijas tīrība.

Mēs dodam Kingspan Sauna-Satu izolācijas panelim desmit gadu garantiju.

Kingspan Sauna-Satu un Therma izolācijas paneļi par tīrību ir saņēmuši labāko M1 emisiju klasifikācijas atzinumu.

Kingspan tehniskajā nodaļā iespējams lejupielādēt mitro telpu un saunas konstrukciju attēlus.